Przekształcenie spółki

Kancelaria świadczy usługi polegające na przekształceniu spółek we wszystkich możliwych konfiguracjach. Oferujemy kompleksową pomoc prawną przy wszystkich czynnościach związanych z przekształceniem spółki. Dzięki temu Państwa udział w procesie jest ograniczony do minimum, a wszelkimi formalnościami zajmują się nasi doświadczeni prawnicy.

Przekształcenie spółki – Jak wygląda współpraca z naszą kancelarią?

  • Proces przekształcenia spółki zawsze rozpoczynamy od obszernego rozpoznania potrzeb i oczekiwań Klienta. Przeprowadzając wywiad ustalamy konkretny cel i korzyści, jakie mają płynąć ze zmiany formy działalności gospodarczej. Wiemy, że zmiana formy prawnej jest decyzją niezwykle trudną i wymagającą pochylenia. Dlatego zawsze w perfekcyjny sposób analizujemy potrzeby klienta.
  • Na podstawie zgromadzonych informacji przedstawiamy warianty przekształceń i wspólnie z klientem wybieramy najlepszy dla jego firmy. Każdy Klient otrzymuje analizę prawną proponowanej formy prawnej spółki, w której określamy zasady funkcjonowania danego podmiotu. Szczegółowo prezentujemy korzyści płynące ze zmian i wpływ na wzrost efektywności podmiotu.
  • Kolejnym krokiem w przekształceniu spółki jest przygotowanie niezbędnej dokumentacji,planu i uchwał wewnątrz podmiotu gospodarczego. Sporządzane przez nas dokumenty są zgodne z obowiązującym prawem i zawierają wszystkie wymagane elementy. W imieniu naszych klientów zajmujemy się wykreśleniem z rejestru przedsiębiorców starego podmiotu i wpisem nowo powstałej spółki. Ponadto zajmujemy się sporządzeniem wniosków do KRS i monitorowaniem postępów w tym obszarze. Każdy nasz Klient ma pewność, że dopilnujemy w jego imieniu wszystkich formalności.

 

Do każdej sprawy podchodzimy zawsze w sposób indywidualny, opracowując z najwyższą starannością kolejne etapy postępowania. Gromadzona przez nas dokumentacja zawsze odpowiada obowiązującym przepisom prawa. Jesteśmy kancelarią stawiającą na swobodę komunikacji, dlatego nasi Klienci mają możliwość kontaktu z prawnikami za pośrednictwem telefonu lub internetu.